TIKLA ARA

Nat Geo Adventure

Digiturk Nat Geo Adventure Kanalı Macera ve keşif ruhunu 183 numaralı kanaldan Nat Geo Adventure ile yakalayabilirsiniz. Nat Geo Adventure, gezi, aynı zamanda hayatları yaptıkları gezilerle değişmiş insanları, dünyaya ve kendilerine nasıl baktıklarını anlatan hikayeleri kayda geçiren bir kanaldır. 7 gün 24 saat boyunca bu serüven devam ediyor.

Nat Geo Adventure Digiturk Kaçıncı Kanal?

Kanal No : 183 Yayın Süresi : 24 Saat

Nat Geo Adventure Kanalını izleyebileceğiniz Digiturk Paketi ile ilgili detaylı bilgi için: Ailenin Yıldızı Paketi

Nat Geo Adventure Yayın Akışı için: Digiturk Yayın Akışı

 

National Geographic Adventure Belgeselleri

Haftasonu Özel Maratonu

Haftasonu Özel Maratonu
National Geographic Adventure, izleyicileri üç hafta üst üste Avrupa, Afrika ve Asya’da heyecan dolu bir yolculuğa çıkaracak. ...

Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled

Bilinmeyen Yollar - Road Less Traveled
Jonathan’a göre sehayat; sıra dışı, egzotik, heyecanlı ve çoğunlukla da alışılmışın dışında güzergâhlardan oluşuyor. Ekranlara gelecek yeni bölümleri ile sizlerle....

Tüm Belgeseller

 

Programlar

BİLİNMEYEN YOLLAR
Jonathan Legg geri döndü! İnci dalgıçlığı, Bollywood dansı, altın kartalı yakalamak ve daha fazlası… Jonathan’a göre sehayat; sıra dışı, egzotik, heyecanlı ve çoğunlukla da alışılmışın dışında güzergâhlardan oluşuyor. Ekranlara gelecek yeni bölümlerinde, Vietnam’ın balta girmemiş ormanlarda kürek.

ÜÇ KAFADARIN MACERALARI

Hugh Fearnley-Whittingstall; Tim, Thom ve Trevor adlarında 3 kafadarı hayatlarının macerasına sürüklüyor. Bu üçlünün River Cottage’dan bir sütçü kamyonetinde beş parasız, takas yaparak, yemek toplayarak, yiyecek ve harcadıkları enerji için çalışarak Lands End’e ulaşması için 5 haftaları var.

PETER KURUVITA İLE ADA ZİYAFETİ

Peter Kuruvita ada yaşantısına hiç de uzak sayılmaz. Geçtiğimiz bölümlerde egzotik Sri Lanka’yı onun gözlerinden izlemiştik. Yeni sezonda ise daha fazla macerayla geri dönüyor. Bir değil kimi zaman binlerce adadan oluşan ülkelerin zengin kültürlerini ve mutfaklarını keşfe çıktığı bu belgesel dizide...

AMİŞLERLE YAŞAM

Amişlerle Yaşam belgesel dizisinde altı İngiliz genç, cep telefonlarını, sosyal medya hesaplarını ve eğlenceli gece hayatlarını bir kenara bırakıp, Ohio’da “Amiş” olarak adlandırılan topluluk ile altı hafta geçirerek onların basit yaşam tarzı ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurmaya çalışacak.


DOĞUŞTAN KAŞİF

Emmy ödüllü bilim insanı ve maceracı Richard Wiese, yedi kıtayı kapsayan benzersiz keşif yolculuğunda izleyicileri gezegenimizin en muhteşem köşelerine götürerek egzotik canlılarla, sıra dışı kültürlerle tanıştırıyor.

DÜNYA PAZARLARI

Hindistan’dan Marakeş’e kadar dünya çapında unutulmaz bir yolculuğa çıkarak, egzotik baharatlardan çiçeklere ve yerel yiyeceklere kadar hemen her şeyi satan ilgi çekici çarşıları, bitpazarlarını ve açık pazarları keşfedin.

Konular: Nat Geo Adventure Programları, Nat Geo Adventure Yayın Akışı, Nat Geo Adventure izle
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.