TIKLA ARA

13 Filmi

Kendini kapalı kapılar arkasında başka insanların hayatları üzerine kumar oynayanların arasında bulan bir adamın gerilim dolu hikayesi


13 filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz.

13

13 izle

İlk Gösterim tarihi: 13 filmini 14.04.2013 13:20 - 14:43 - 20:40 Digiturk  Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

13 , Konusu

2010 - ABD Western türündeki 13 filmin yönetmenliğini Géla Babluanidır.Oyuncuları Jason Statham, Mickey Rourke, Sam Riley'ten oluşmaktadır.

Kendini kapalı kapılar arkasında başka insanların hayatları üzerine kumar oynayanların arasında bulan bir adamın gerilim dolu hikayesi Kendini kapalı kapılar arkasında başka insanların hayatları üzerine kumar oynayanların arasında bulan bir adamın gerilim dolu hikayesi

Jason Statham,Sydenham, Lewisham, Londra,İngilterede doğuldu.Ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelen Statham,çocukluktan beri aile sanatı sokak tiyatrosunu öğrendi.Müzikle çok ilgilenen aile arasında Statham da elbette müzik ve sanata ilgi duydu fakat spor dallarıyla ilgilenmeye başladı ve özellikle dalış.Başarılı bir dalış kariyeri başlar.1992 yılında İngiliz Milli Dalış Takımıyla de dalgıcılık konusunda dünya 12cisi olur.Statham bununla iyi bir başarı sağlar.Ve uzun yıllardır kendisi Britanya ulusal dalgıcılığın uzun zamandır üyesidir.

Mickey Rourke ilk gençlik yıllarında, daha çok spor üzerine yoğunlaştı. Miami'deki boys club'da savunma sporları eğitimi aldı. Orada boksu da öğrendi ve amatör boks kariyeri yapmaya karar verdi. Rourke 12 yaşındayken ve 53.5 kg iken horoz siklette ilk boks maçını kazandı. Rourke ilk maçlarından bazılarında 'Andre Rourke' adıyla dövüştü. Rourke, boks kariyetine.

Curtis Jackson, New York'un Queens mahallesinde zor şartlar altında büyümüştür. Babasını tanımayan Curtis, 8 yaşına kadar annesinin yanında büyür. Annesi bir uyuşturucu satıcısıydı ve Curtis 8 yaşında iken öldürüldü. Annesinin bir arkadaşı onu uyuşturucu konusunda sorun çıkmış ve öldürmüş. Annesinin ölümünden sonra Curtis büyükannesinde kalmaya başlar. Annesinin sayesinde uyuşturucu satıcılarına bağlantısı olan Curtis 12 yaşında iken o da uyuşturucu satmaya başlar. Lise yıllarında birkaç defa kısa süre için hapise düşen Curtis ilk ağır cezasını 19 yaşında alır. 21 yaşında iken şu an 11 yaşında olan oğlu Marquise dünyaya gelir.50 Cent, ilk önce rap camiasında tanınmış prodüktör ve Run-DMC grubunun üyesi olan Jam Master Jay ve daha sonra dünyaca ünlü olan rapstarı Eminem tarafından keşfedilir.

Alexander Johan Hjalmar Skarsgård Lakabı:AlexDoğum:25 Ağustos 1976 Doğum Yeri: Stockholm, Stockholms län, SwedenBoy:1.93 cmOylamayla 1999 yılında İsveç'in en seksi adamı seçildi.Toplamda beş kez İsveç'in en seksi adamı seçildi.Annesi doktor.Stockholm'da ailesinin yanında,bir apartmanda yaşıyor.Dört erkek kardeşi(Gustaf, Sam, Bill and Walter) ve bir kız kardeşi (Eija) var.Hammarby IF takımını tutuyor.En sevdiği aktrist Isabelle Huppert. ( La pianiste filminden ) En sevdiği aktör Gary Oldman.Şu anda hala devam etmekte olan True Blood dizisinde Eric Northman rolünde oynamaktadır.

IMDB Puanı:8.8/10 (380 kişi oy verdi.)

Resimler

13 izle

 

 13 izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: digiturk filmleri, 13 moviye izle, 13 konusu, 13 filmi izle, 13 sinema izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.