TIKLA ARA

15 Dakika - 15 Minutes

Bir cinayet masası dedektifi ve itfaiye şefi, Videoya çektikleri cinayetlerle medyanın ilgisini çekmeye çalışan katillerin peşine düşerler.


15 Dakika - 15 Minutes filmini Digitur Moviemax Stars HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

15 Dakika - 15 Minutes

15 Dakika - 15 Minutes izle

İlk Gösterim tarihi:15 Dakika - 15 Minutes 20.2.2014 16:55 - 18:48 Moviemax Stars HD kanalında izleyebilirsiniz.

15 Dakika - 15 Minutes

2001 - ABD , Almanya Tür : Aksiyon , Dram , Gerilim , Polisiye , Suç türündedir.15 Dakika - 15 Minutes filmin yönetmenliğini Frank John Herzfeld yapmaktadır.Film oyuncularını Charlize Theron , Robert De Niro , Vera Farmiga , Kim Cattrall , Melina Kanakaredes oluşmaktadır. 

Günümüzde şöhret herşeyle eskisinden çok daha fazla iç içe. Bugünün televizyon haberleri sayesinde suçlulardan polislere, avukatlardan politikacılara herkes bir şekilde 'ünlü' oluyor. TV programlarında katiller doktorlara itiraflarını anlatıyorlar. Suç, trajedi ve kaos: bunlardan korkuyor olabiliriz ancak kimse inkar edemez ki bugünün dünyasında bu kavramlar reyting, para ve güç getiriyor.Peki toplumdaki gözü dönmüş bireyler bu '15 dakikalarını' alabilmek için ne kadar ileri gidebilirler? Ve toplum onları izlemeye ne kadar istekli? 15 Minutes bu sorulara cevap vermeye çalışıyor.15 Minutes'in merkezinde New York'ta işlenen iki cinayet var. Fakat anlatılan şey sadece bu cinayetler hakkındaki gerçeklerin değil, bu gerçekleri kontrol edenlerin kimler olduğunun da açığa çıkarılması. 15 Minutes olaylara alışılageldiğinden farklı bir açıdan, medyanın işleyişi açısından ele alınıyor. Medyanın kötülük ve sapkınlıklara dair görüntüleri, konuşmaları ve olayları yakalayabilmek için her yolu deneyişi anlatılırken polisler suçluları, medya polisleri takip ediyor.

Melina Kanakaredes Yunan asıllı ABD'li sinema ve dizi oyuncusudur. Şu anda CSI:NY dizisinde Det. Stella Bonasera rolünü canlandırmaktadır.OZ ve The Practice gibi ünlü dizilere konuk oyuncu olmuştur ve 1999 yılında Providence adlı diziyle TV guide-en iyi drama kadın oyuncu ödülüne layık görülmüştür. 1992 yılında Peter Constantinides ile evlenen oyuncunun, Zoe ve Karina Eleni adlı iki kızı bulunuyor.

Kim Cattrall
En iyi Sex and the City dizisindeki Samantha Jones rolü ile tanınır. Bu rol ona bir Emmy Ödülü adaylığı, bir de Altın Küre kazandırmıştır.

Vera Ann Farmiga, Ukrayna asıllı Amerikalı aktrist. Köstebek, Aklı Havada ve Evdeki Düşman filmleriyle tanınmaktadır.1973'te New Jersey'de doğdu.

Robert De Niro
, Oscar ödüllü Amerikalı aktör. Sinema tarihinin en büyük aktörlerinden biri olarak kabul edilen De Niro, özellikle Martin Scorsese filmlerindeki performansıyla akıllara kazınmış, birbirinden çok farklı karakterleri başarıyla canlandırmayı başarmıştır.

De Niro
1943'te New York'da doğdu. Sanatçı bir ailenin çocuğu olan De Niro'nun aynı ismi taşıyan babası Robert De Niro Sr. (1922-1993) ressam ve heykeltraş, annesi Virginia Admiral ise (1915-2000) ressam ve şairdi. Bu büyük aktörün ilk önemli rolü, 1973 yapımı "Bang the Drum Slowly"dir. Ancak önemli çıkış yaptığı film olarak Martin Scorsese'nin yönettiği 1973 yapımlı "Mean Streets" filmdir. The Godfather filmleriyle de o bildiğimiz karizmatik, etkileyici Robert De Niro hafızalarımızla yerleşmiştir.

Charlize Theron Güney Afrika'nın Benoni şehrinde doğdu. Annesi Gerda Alman, babası Charles Theron ise Fransız asıllıdır. Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma sırasında babasını vurdu ve Theron'un babası hayatını kaybetti. Annesi kendini savunduğu gerekçesiyle ceza almadı. 6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizinden sakatlandı ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu. Daha sonra modelliği bıraktı ve oyuncu olmaya karar verdi.2001 yılından bu yana Stuart Townsend ile birliktedir.

IMDB Puanı: 4.7/10 (1269 oy verdi.)

Resimler

15 Dakika - 15 Minutes izle

15 Dakika - 15 Minutes izle

Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax stars hd, 15 minutes izle, digiturk 2014 filmleri, 15 minutes konusu, 15 dakika izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.