TIKLA ARA

17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17

Gerilim sevenler kaçırmasın! Genç bir kız gizemli bir adam tarafından takip edilmektedir...


17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17 filmini Digiturk Moviemax Premier HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17

17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17 izle

İlk Gösterim tarihi: 17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17  Digiturk Moviemax Premier HD kanalında izleyebilirsiniz.

17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17

2012 - ABD Tür : Dram , Gerilim , 17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17 filmin yönetmenliğini Doug Campbell  yapmaktadır.Film oyuncularını Chuck Hittinger , Katrina Norman , Brian Krause , Amy Pietz , Taylor Spreitler oluşmaktadır. 

17 yaşlarında hamile kalan bir kız bunu ilk başlarda erkek arkadaşına söylemekten çok çekinmiştir. Çünkü bu durumu iyi karşılamamasından korkmaktadır. Fakat bunun aksine erkek aşırı derecede hem doğacak çocuğuna hemde anne adayına aşırı derecede koruyucu davranmaya başlamıştır. Bu beraberlikte karşılaşılacakları zorlukları konu alan başarılı bir yapım.

Amy Pietz (6 Mart doğumlu, 1969) Amerikalı film ve televizyon oyuncusu Pietz olan City, 1995 dan 1999 yılında yayınlanan NBC sitcom içinde Annie Spadaro rolünü Caroline oynadı. 1999 yılında rol için bir Screen Actors Guild ödülü için aday gösterildi. Ayrıca Charlie (kısa ömürlü ABC sitcom Rodney, 2004 yılında giriş yapmıştır yılında Rodney karısının kardeşi Trina) canlandırdı. O Closer Carey Show Drew vardır yapılmış konuk oyuncu üzerinde Ally McBeal, Burn Notice,, CSI: Crime Scene Investigation, Curb Your Enthusiasm, Office, Star Trek: Next Generation ve. 2007'de 10 Eylül, Pietz döndü Milwaukee Lisesi Sanatlar onu okulumu, birkaç hafta sonra prömiyeri onu TV serisi, Aliens in America, gelen seyirci sahneleri göstermek için, 1 Ekim'de.

Melissa Joan Hart Dört yaşından beri önce Broadway'de sonra da çeşitli reklam filmlerinde oynadı.1986'da Timsah Dundee filminde kısa bir sahnede rol aldı. 1986 yılında Katherine Helmond ve Sid Ceasar'la oynadığı Christmas Snow adlı filmi 1987'de "Primetime Emmy" ödülünü kazandı.

Marisa Tomei 04 aralık 1964 ABD dogumludur.Kuzenim Vinny' filmi ile genç yaşta Occar kazanan yetenekli aktris geleceğin güçlü kadın karakter oyuncularından birisi olacağı gözüyle değerlendiriliyor.Marisa Tomei güzelliğinden ziyade oyunculuğuyla öne çıkmayı başaranlardan. 'Oscar'da Slyvester Stallone'nin kızı olarak perdede gözüktükten sonra 'Kuzenim Vinny' ile bir anda en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar'ına ulaşması şaşkınlık yaratmıştı. Fakat o başarısının tesadüf olmadığını kanıtladı. 'Chaplin' ve 'Saraybosna'ya Hoşgeldiniz' gibi sıradışı yapımlarda rol aldı.

IMDB Puanı:3.1/10 ( 4314 oy verdi.)

Resimler

17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17 izle

 

17 Yaşında Kaçırıldı - Stalked at 17 izle

 

 Fragman İzle

Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: moviemax premier hd, stalked at 17 izle, digiturk 2014 filmleri, 17 yaşında kaçırıldı konusu, 17 yaşında kaçırıldı izle,

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.