TIKLA ARA

3 Backyards

Eric Mendelsohn'un filmi, Long Island'da bir öğleden sonra yaşanan gerçek üstü bir dizi olayı anlatıyor.


3 Backyards filmini Digiturk Sundance Channel HD kanalından yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.

3 Backyards

3 Backyards izle

İlk Gösterim tarihi:3 Backyards  Digiturk Sundance Channel HD kanalında izleyebilirsiniz.

3 Backyards

2010 - ABD Dram 3 Backyards filmin yönetmenliğini Eric Mendelsohn yapmaktadır.Film oyuncuları Peyton List , Elias Koteas , Embeth Davidtz , Dana Eskelson , Kathryn Erbe oluşmaktadır.

Eric Mendelsohn'un filmi, Long Island'da bir öğleden sonra yaşanan gerçek üstü bir dizi olayı anlatıyor. Long Island'ın sıkıcı banliyö yaşamından bunalan John, uçağı iptal olunca eve dönmek yerine bir motelde oda kiralar. Bütün gün yalnızlıktan sıkına Peggy yan eve ünlü bir aktrisin taşındığını öğrenince onu takip etmeye başlar

Peyton List dizisindeki Jane Sterling rolüyle tanınmaktadır. Son zamanlarda FlashForward dizisinde rol almaktadır. İlk başlarda küçük rollerle gözüken aktris Sex and the City, Smallville, CSI:Miami, One Tree Hill ve Ghost Whisperer gibi önemli dizilerde oy göstermiştir. 2008 yapımı Shuttle filmiyle yıldızı parlayan oyuncu aynı zamanda New York merkezli bir Ford modeldir.

Elias Koteas (11 Mart 1961 doğumlu) bir olan Kanadalı aktör en iyi yaptığı rolleriyle tanınan film ve televizyon, Kehanet , Fallen ve gibi Casey Jones canlı-aksiyon ilk ve üçüncü Teenage Mutant Ninja Turtles filmi.Koteas doğdu Montreal , Quebec , Kanada için bir tamirci olarak çalışan bir baba, Kanada Ulusal Demiryolları , ve bir tuhafiyeci anne. [ 2 ] Anne ve babası her ikisi de olan Yunan asıllı, [ 3 ] gelen Mani Yarımadası ve o akıcı bir Yunan hoparlör. [ kaynak belirtilmeli ] Koteas katıldı Vanier College katılmak için ayrılmadan önce Montreal AADA yılında New York'ta o bir 1983 mezunu olduğu, 1981 yılında. O Akademi'nin 1983-1984 Yapım Şirketi bir üyesiydi. Ayrıca katıldı Actors Studio o altında hareket eğitimi New York'ta, Ellen Burstyn ve Peter Masterson .

IMDB Puanı: 5/8 ( 18264 kişi oy verdi.)

Resimler

3 Backyards izle

 

3 Backyards izle

 

 Fragman İzle


Kategoriler:

Filmler   |   Diziler  |   Spor Yayınları   |   Çocuk Programları   |   Belgeseller   |   Yaşam ve EğlenceKategori: 

Konular: sundance channel hd, 3 backyards konusu, digiturk 2014 filmleri, 3 backyards oyuncuları, 3 backyards izle,

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.