ADAKLI Digiturk Bayileri

ADAKLI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ADAKLI ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ADAKLI bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin ADAKLI ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

ADAKLI Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTAL BİNGÖL-SEDAT BERDİBEK FEYZULLAH KARAASLAN 13 YENİŞEHİR Mah. MERKEZ / BİNGÖL / TÜRKİYE ADAKLIADAKLI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ADAKLI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ADAKLI Digiturk Kurulumu
- BİNGÖL beIN Sports Satışı
- Digiturk BİNGÖL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ADAKLI Fatura Ödeme Noktaları

 

ADAKLI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ADAKLI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ADAKLI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BİNGÖL bayimiz mevcuttur. BİNGÖL bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

ADAKLI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • MERKEZ
  • Diger


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.