AĞAÇÖREN Digiturk Bayileri

AĞAÇÖREN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AĞAÇÖREN bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik yardım hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AĞAÇÖREN bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin AĞAÇÖREN bölgesi için hususi olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden bırakabilirsiniz.

AĞAÇÖREN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ULAŞAN ELEKTRONİK BÜYÜK BÖLCEK SARIKAYA C/5 BÜYÜK BÖLCEK Mah. MERKEZ / AKSARAY / TÜRKİYE AĞAÇÖRENAĞAÇÖREN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AĞAÇÖREN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AĞAÇÖREN Digiturk Kurulumu
- AKSARAY beIN Sports Satışı
- Digiturk AKSARAY Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AĞAÇÖREN Fatura Ödeme Noktaları

 

AĞAÇÖREN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AĞAÇÖREN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AĞAÇÖREN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AKSARAY bayimiz mevcuttur. AKSARAY bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

AĞAÇÖREN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • FATİH
  • GÜMÜŞTEPE
  • KALE
  • ŞHT.RASİM BOZKURT
  • YENİ
  • YILMAZLAR
  • YURTSEVER
  • ZAFER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.