TIKLA ARA
AĞAÇÖREN Digiturk Bayileri

AĞAÇÖREN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AĞAÇÖREN ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AĞAÇÖREN bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin AĞAÇÖREN ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

AĞAÇÖREN Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ULAŞAN ELEKTRONİK BÜYÜK BÖLCEK SARIKAYA C/5 BÜYÜK BÖLCEK Mah. MERKEZ / AKSARAY / TÜRKİYE AĞAÇÖRENAĞAÇÖREN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AĞAÇÖREN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AĞAÇÖREN Digiturk Kurulumu
- AKSARAY beIN Sports Satışı
- Digiturk AKSARAY Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AĞAÇÖREN Fatura Ödeme Noktaları

 

AĞAÇÖREN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AĞAÇÖREN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AĞAÇÖREN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AKSARAY bayimiz mevcuttur. AKSARAY bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

AĞAÇÖREN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • FATİH
  • GÜMÜŞTEPE
  • KALE
  • ŞHT.RASİM BOZKURT
  • YENİ
  • YILMAZLAR
  • YURTSEVER
  • ZAFER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.