TIKLA ARA
AĞLASUN Digiturk Bayileri

AĞLASUN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AĞLASUN ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk AĞLASUN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin AĞLASUN ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

AĞLASUN Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GÜLKENT DİGİTAL-SITKI AĞLARCI HASTANE 34/3 YAYLA Mah. MERKEZ / ISPARTA / TÜRKİYE AĞLASUN
UMUT DİJİTAL YÖRÜK 21/J KONAK Mah. MERKEZ / BURDUR / TÜRKİYE AĞLASUNAĞLASUN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AĞLASUN DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AĞLASUN Digiturk Kurulumu
- BURDUR Lig TV Satışı
- Digiturk BURDUR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AĞLASUN Fatura Ödeme Noktaları

 

AĞLASUN ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AĞLASUN Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AĞLASUN Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AĞLASUN ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BURDUR bayimiz mevcuttur. BURDUR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

AĞLASUN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BALA
  • DEREGÖZÜ
  • EYNAZLI
  • FATİH
  • HAMAM
  • KIRAÇ
  • KUM
  • SAKARCA
  • YAVUZ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.