AKÇAKALE Digiturk Bayileri

AKÇAKALE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKÇAKALE ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini göz atabilirsiniz. Digiturk AKÇAKALE bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin AKÇAKALE ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

AKÇAKALE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
MÜSLÜM AKGÜNLÜ DİGİTAL CUMHURİYET 147 KAMBERİYE Mah. HALİLİYE / ŞANLIURFA / TÜRKİYE AKÇAKALEAKÇAKALE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AKÇAKALE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AKÇAKALE Digiturk Kurulumu
- ŞANLIURFA beIN Sports Satışı
- Digiturk ŞANLIURFA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AKÇAKALE Fatura Ödeme Noktaları

 

AKÇAKALE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AKÇAKALE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AKÇAKALE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ŞANLIURFA bayimiz mevcuttur. ŞANLIURFA bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

AKÇAKALE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • CEYLANLI
  • FATİH SULTAN MEHMET
  • FEVZİ ÇAKMAK
  • HÜRRİYET
  • MERKEZ
  • YENİ
  • YEŞİLTEPE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.