TIKLA ARA
AKÇAKENT Digiturk Bayileri

AKÇAKENT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKÇAKENT ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AKÇAKENT bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin AKÇAKENT ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

AKÇAKENT Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇÖZÜM ELEKTRONİK-ŞÜKRÜ POLAT ŞEHİR BEKİR KORKMAZ 19/C AHİEVRAN Mah. MERKEZ / KIRŞEHİR / TÜRKİYE AKÇAKENTAKÇAKENT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AKÇAKENT DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AKÇAKENT Digiturk Kurulumu
- KIRŞEHİR Lig TV Satışı
- Digiturk KIRŞEHİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AKÇAKENT Fatura Ödeme Noktaları

 

AKÇAKENT ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AKÇAKENT Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AKÇAKENT Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AKÇAKENT ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRŞEHİR bayimiz mevcuttur. KIRŞEHİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

AKÇAKENT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ALİEFENDİ
  • KARŞIYAKA
  • TEPE
  • ŞEHRİCEDİD
  • YENİKENT
  • YENİYAPAN


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.