AKSARAY MERKEZ Digiturk Bayileri

AKSARAY MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKSARAY MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AKSARAY MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve teknik servislerinin AKSARAY MERKEZ ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı DigiturkBurada müşteri yetkililerimizden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

AKSARAY MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ULAŞAN ELEKTRONİK BÜYÜK BÖLCEK SARIKAYA C/5 BÜYÜK BÖLCEK Mah. MERKEZ / AKSARAY / TÜRKİYE AKSARAY MERKEZAKSARAY MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AKSARAY MERKEZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AKSARAY MERKEZ Digiturk Kurulumu
- AKSARAY beIN Sports Satışı
- Digiturk AKSARAY Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AKSARAY MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

AKSARAY MERKEZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AKSARAY MERKEZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mart - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AKSARAY MERKEZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AKSARAY bayimiz mevcuttur. AKSARAY bayi listesi Mart itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.