TIKLA ARA
AKYURT Digiturk Bayileri

AKYURT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AKYURT ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AKYURT bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin AKYURT ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0312 960 00 53 müşteri hizmetlerinden arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

AKYURT Abonelik Başvurusu: 0312 960 00 53

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN HOŞDERE 60/B ÇANKAYA Mah. ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE AKYURT
DİJİSAT DİJİTAL BASIN A 131 İNCİRLİ Mah. KEÇİÖREN / ANKARA / TÜRKİYE AKYURTAKYURT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AKYURT DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AKYURT Digiturk Kurulumu
- ANKARA Lig TV Satışı
- Digiturk ANKARA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AKYURT Fatura Ödeme Noktaları

 

AKYURT ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AKYURT Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AKYURT Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AKYURT ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANKARA bayimiz mevcuttur. ANKARA bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

AKYURT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • BEYAZIT
  • KALABA
  • TİMURHAN
  • YEŞİLTEPE
  • YILDIRIM

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AKYURT ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AKYURT Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.