ALACAKAYA Digiturk Bayileri

ALACAKAYA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALACAKAYA bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin çizelgesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ALACAKAYA bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin ALACAKAYA bölgesi için hususi olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ALACAKAYA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AZİM TİCARET SOMUNCU BABA 12/A SÜRSÜRÜ Mah. MERKEZ / ELAZIĞ / TÜRKİYE ALACAKAYA
DEMA ENERJİ ÇORBACIOĞLU 7/B YENİ Mah. MERKEZ / ELAZIĞ / TÜRKİYE ALACAKAYA
HOŞDİLLER ELAZIĞ TUNCAY 19 NAİL BEY Mah. MERKEZ / ELAZIĞ / TÜRKİYE ALACAKAYAALACAKAYA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ALACAKAYA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALACAKAYA Digiturk Kurulumu
- ELAZIĞ beIN Sports Satışı
- Digiturk ELAZIĞ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALACAKAYA Fatura Ödeme Noktaları

 

ALACAKAYA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ALACAKAYA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ALACAKAYA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ELAZIĞ bayimiz mevcuttur. ELAZIĞ bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.

ALACAKAYA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • GÜLAMAN
  • SİTE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.