TIKLA ARA
ALİAĞA Digiturk Bayileri

ALİAĞA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ALİAĞA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ALİAĞA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ALİAĞA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0232 320 00 28 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak Digital Turkiye web sitemiz üzerinden bırakabilirsiniz.

ALİAĞA Abonelik Başvurusu: 0232 320 00 28

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe Bayi Türü
TEKNOFİX İZMİR AKÇAY 99/3 BEYAZEVLER Mah. GAZİEMİR / İZMİR / TÜRKİYE ALİAĞA Teknik Servis
CNR ELEKTRONİK - CANER BAVLİ İZMİR 30/C KAZIM DİRİK Mah. ALİAĞA / İZMİR / TÜRKİYE ALİAĞA Satış Bayisiİzmir ALİAĞA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ALİAĞA DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, Digital Turkiye yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ALİAĞA Digiturk Kurulumu
- İZMİR Lig TV Satışı
- Digiturk İZMİR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ALİAĞA Fatura Ödeme Noktaları

 

ALİAĞA ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ALİAĞA Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digital Turkiye Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ALİAĞA Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ALİAĞA ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İZMİR bayimiz mevcuttur. İZMİR bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ALİAĞA Digiturk bayilerinin ve Digital Turkiye yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • B.HAYRETTİN PAŞA
  • FATİH
  • HASBİ EFENDİ
  • KÜLTÜR
  • MİMAR SİNAN
  • SAYFİYE
  • SİTELER
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ALİAĞA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ALİAĞA Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.