TIKLA ARA
AMASRA Digiturk Bayileri

AMASRA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AMASRA ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine sorgulayabilirsiniz. Digiturk AMASRA bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin AMASRA ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

AMASRA Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SEÇKİN ELEKTRONİK KARAKAŞ ESKİ KONAK 28/B KEMER KÖPRÜ Mah. MERKEZ / BARTIN / TÜRKİYE AMASRAAMASRA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AMASRA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AMASRA Digiturk Kurulumu
- BARTIN beIN Sports Satışı
- Digiturk BARTIN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AMASRA Fatura Ödeme Noktaları

 

AMASRA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AMASRA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AMASRA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BARTIN bayimiz mevcuttur. BARTIN bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

AMASRA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BOZTEPE
  • FATİH
  • KALEİÇİ
  • KALEŞAH
  • KUM


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.