AMASRA Digiturk Bayileri

AMASRA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AMASRA bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin çizelgesine göz atabilirsiniz. Digiturk AMASRA bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin AMASRA bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

AMASRA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SEÇKİN ELEKTRONİK KARAKAŞ ESKİ KONAK 28/B KEMER KÖPRÜ Mah. MERKEZ / BARTIN / TÜRKİYE AMASRAAMASRA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AMASRA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AMASRA Digiturk Kurulumu
- BARTIN beIN Sports Satışı
- Digiturk BARTIN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AMASRA Fatura Ödeme Noktaları

 

AMASRA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AMASRA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AMASRA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BARTIN bayimiz mevcuttur. BARTIN bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.

AMASRA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BOZTEPE
  • FATİH
  • KALEİÇİ
  • KALEŞAH
  • KUM


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.