ANTAKYA Digiturk Bayileri

ANTAKYA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ANTAKYA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ANTAKYA bayileri, satış şubeleri ve teknik servislerinin ANTAKYA ilçesi için sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı DigiturkBurada müşteri yetkililerimizden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sitemiz üzerinden bize aktarabilirsiniz.

ANTAKYA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ASEL İLETİŞİM 75 YIL BULVARI 142/1 AKSARAY Mah. ANTAKYA / HATAY / TÜRKİYE ANTAKYA
MERKEZ ELEKTRONİK-KENAN TANIŞ ADNAN MENDERES DEMİRTAŞ 40/A CUMHURİYET Mah. ANTAKYA / HATAY / TÜRKİYE ANTAKYA
TEKNOFİX GÜNEYDOĞU İNİÖNÜ KURUKÖPRÜ GÜNEP İŞ MERKEZİ 3 302 ÇINARLI Mah. SEYHAN / ADANA / TÜRKİYE ANTAKYAANTAKYA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ANTAKYA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ANTAKYA Digiturk Kurulumu
- HATAY beIN Sports Satışı
- Digiturk HATAY Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ANTAKYA Fatura Ödeme Noktaları

 

ANTAKYA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ANTAKYA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mart - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ANTAKYA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk HATAY bayimiz mevcuttur. HATAY bayi listesi Mart itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.