ARALIK Digiturk Bayileri

ARALIK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ARALIK bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin çizelgesine göz atabilirsiniz. Digiturk ARALIK bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin ARALIK bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

ARALIK Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇEKİM BİLİŞİM ŞUBE 22/A CUMHURİYET Mah. MERKEZ / IĞDIR / TÜRKİYE ARALIKARALIK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ARALIK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ARALIK Digiturk Kurulumu
- IĞDIR beIN Sports Satışı
- Digiturk IĞDIR Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ARALIK Fatura Ödeme Noktaları

 

ARALIK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ARALIK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ARALIK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk IĞDIR bayimiz mevcuttur. IĞDIR bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.

ARALIK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ARAS
  • KARASU
  • KARŞIYAKA
  • KÖPRÜLER
  • ORTAKÖY


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.