ARPAÇAY Digiturk Bayileri

ARPAÇAY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ARPAÇAY bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik yardım hizmeti veren yetkili bayilerin listesini sorgulayabilirsiniz. Digiturk ARPAÇAY bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin ARPAÇAY bölgesi için hususi olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızı arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.

ARPAÇAY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÖZEKLER ELEKTRONİK FAİKBEY 178 1 İSTASYON Mah. MERKEZ / KARS / TÜRKİYE ARPAÇAYARPAÇAY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ARPAÇAY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ARPAÇAY Digiturk Kurulumu
- KARS beIN Sports Satışı
- Digiturk KARS Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ARPAÇAY Fatura Ödeme Noktaları

 

ARPAÇAY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ARPAÇAY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ARPAÇAY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KARS bayimiz mevcuttur. KARS bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

ARPAÇAY Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAHÇELER
  • GAZİLER
  • GÜLTEPE
  • ORTA
  • ORTA
  • YALINÇAYIR
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.