TIKLA ARA
ARTUKLU Digiturk Bayileri

ARTUKLU Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ARTUKLU ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk ARTUKLU bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ARTUKLU ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sitemiz gerçekleştirebilirsiniz.

ARTUKLU Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AVA DİGİTAL YAPSU 612 20C TEPEBAŞI Mah. KIZILTEPE / MARDİN / TÜRKİYE ARTUKLU
DİLARA ELEKTRONİK PTT 283 YSE LOJMANLARI C 8/2 YENİŞEHİR Mah. ARTUKLU / MARDİN / TÜRKİYE ARTUKLU
HAYAL ELEKTRONİK-HAMDİN ARSLANHAN HÜRRİYET 6/Z2 13 MART Mah. ARTUKLU / MARDİN / TÜRKİYE ARTUKLUARTUKLU Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ARTUKLU DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ARTUKLU Digiturk Kurulumu
- MARDİN Lig TV Satışı
- Digiturk MARDİN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ARTUKLU Fatura Ödeme Noktaları

 

ARTUKLU ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ARTUKLU Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ARTUKLU Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ARTUKLU ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MARDİN bayimiz mevcuttur. MARDİN bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.