TIKLA ARA

ATAKÖY beIN Sports(Lig TV) ve Digiturk İzlenebilecek MekanlarATAKÖY ilçesindeki beIN Sports(Lig TV) maçlarını ve Digiturk yayınlarını izleyebileceğiniz mekanlardan bazıları:

 

Mekan Adı Mekan Adresi İlçe Telefon
Teo's Pub Ataköy A Plus AVM, Ataköy 6. Kısım, Ataköy Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, No 60, Ataköy, İstanbul ATAKÖY 0212 5603234
Midpoint Ataköy A Plus AVM, Ataköy 6. Kısım, Ataköy Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Ataköy, İstanbul ATAKÖY 0212 5609890


beIN Connect Play Tek Maç Satın Al

İŞLETMENİZİ BURAYA EKLEYİN

 

Ticari Üyelik

Ticari İşletme Üyeliği

Lig TV üyesi olmayan milyonlarca futbolsever, maçları kahvehane,restoran gibi mekanlarda,arkadaşlarıyla izlemeyi tercih ediyor. Mini tiribün havasında beraber izlenen maçlar,futbolseverlere keyif veriyor. Bu nedenle beIN Sports(Lig TV) ticari üyeliği bulunan mekanları müşteri sayıları sürekli artıyor.

ATAKÖY Ticari işletme üyeliği ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için buraya tıklayınız.

İSTANBUL Digiturk abonelik ve kampanyalar ile ilgili bilgi almak ve online abonelik müracaatı yapmak için Digiturk ATAKÖY Bayileri iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.