TIKLA ARA
AVCILAR Digiturk Bayileri

AVCILAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AVCILAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk AVCILAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin AVCILAR ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0(212) 986 08 38 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

AVCILAR Abonelik Başvurusu: 0212 986 08 38

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAHADIR TEKNOLOJİ İSTANBUL ORMANLI 21 CIHANGIR Mah. AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE AVCILAR
BAHÇEŞEHİR İLETİŞİM-SÜNAY KAKİ BAHADIR ORMANLI 21/A CİHANGİR Mah. AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE AVCILARAVCILAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AVCILAR DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AVCILAR Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AVCILAR Fatura Ödeme Noktaları

 

AVCILAR ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AVCILAR Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AVCILAR ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

AVCILAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AMBARLI
  • CİHANGİR
  • DENİZKÖŞKLER
  • FİRUZKÖY
  • GÜMÜŞPALA
  • MERKEZ
  • MUSTAFA KEMAL PAŞA
  • TAHTAKALE
  • ÜNİVERSİTE
  • YEŞİLKENT

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AVCILAR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AVCILAR beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.