TIKLA ARA
AVCILAR Digiturk Bayileri

AVCILAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AVCILAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk AVCILAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin AVCILAR ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0212 936 01 46 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

AVCILAR Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAHADIR TEKNOLOJİ İSTANBUL ORMANLI 21 CIHANGIR Mah. AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE AVCILAR
BAHÇEŞEHİR İLETİŞİM-SÜNAY KAKİ BAHADIR ORMANLI 21/A CİHANGİR Mah. AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE AVCILARAVCILAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AVCILAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AVCILAR Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AVCILAR Fatura Ödeme Noktaları

 

AVCILAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. AVCILAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. AVCILAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. AVCILAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

AVCILAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AMBARLI
  • CİHANGİR
  • DENİZKÖŞKLER
  • FİRUZKÖY
  • GÜMÜŞPALA
  • MERKEZ
  • MUSTAFA KEMAL PAŞA
  • TAHTAKALE
  • ÜNİVERSİTE
  • YEŞİLKENT

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

AVCILAR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: AVCILAR Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.