TIKLA ARA

AVCILAR beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar


AVCILAR ilçesinde Süper Lig maçlarını izleyebileceğiniz beIN Sports ve Digiturk üyesi mekanların listesi ve bu mekanlara ait adres ve telefon gibi iletişim bilgileri bulunmaktadır. AVCILAR Digiturk'lü mekanların listesi DigiturkBurada'da yer almaktadır.


AVCILAR Digiturk ve beIN Sports izlenebilecek Mekanlar:

Mekan Adı Mekan Adresi İlçe Telefon
WestMix Cafe & Restaurant Pelican Mall, Üniversite Mahallesi, Selvi Sokak, No 25, Avcılar, İstanbul AVCILAR 0212 6999931
Keyifli Restaurant & Cafe Denizköşkler Mahallesi, Sahil Caddesi, No 29, Deniz Otobüsleri Mevkii, Avcılar, İstanbul AVCILAR 0212 5935475
The Kahve Merkez Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, No 37/1, Avcılar, AVCILAR 0212 6950925


TOD Tek Maç Satın Al


İŞLETMENİZİ BURAYA EKLEYİN


Ticari Üyelik

Ticari İşletme Üyeliği


beIN Sports üyesi olmayan milyonlarca futbolsever, maçları kahvehane,restoran gibi mekanlarda,arkadaşlarıyla izlemeyi tercih ediyor. Mini tiribün havasında beraber izlenen maçlar,futbolseverlere keyif veriyor. Bu nedenle beIN Sports ticari üyeliği bulunan mekanları müşteri sayıları sürekli artıyor.


AVCILAR Ticari işletme üyeliği ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için buraya tıklayınız.

İSTANBUL Digiturk abonelik ve kampanyalar ile ilgili bilgi almak ve online abonelik müracaatı yapmak için Digiturk AVCILAR Bayileri iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.