TIKLA ARA

AVCILAR beIN Sports(Lig TV) ve Digiturk İzlenebilecek MekanlarAVCILAR ilçesindeki beIN Sports(Lig TV) maçlarını ve Digiturk yayınlarını izleyebileceğiniz mekanlardan bazıları:

 

Mekan Adı Mekan Adresi İlçe Telefon
WestMix Cafe & Restaurant Pelican Mall, Üniversite Mahallesi, Selvi Sokak, No 25, Avcılar, İstanbul AVCILAR 0212 6999931
Keyifli Restaurant & Cafe Denizköşkler Mahallesi, Sahil Caddesi, No 29, Deniz Otobüsleri Mevkii, Avcılar, İstanbul AVCILAR 0212 5935475
The Kahve Merkez Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Caddesi, No 37/1, Avcılar, AVCILAR 0212 6950925


beIN Connect Play Tek Maç Satın Al

İŞLETMENİZİ BURAYA EKLEYİN

 

Ticari Üyelik

Ticari İşletme Üyeliği

Lig TV üyesi olmayan milyonlarca futbolsever, maçları kahvehane,restoran gibi mekanlarda,arkadaşlarıyla izlemeyi tercih ediyor. Mini tiribün havasında beraber izlenen maçlar,futbolseverlere keyif veriyor. Bu nedenle beIN Sports(Lig TV) ticari üyeliği bulunan mekanları müşteri sayıları sürekli artıyor.

AVCILAR Ticari işletme üyeliği ile ilgili detaylı bilgi ve başvuru için buraya tıklayınız.

İSTANBUL Digiturk abonelik ve kampanyalar ile ilgili bilgi almak ve online abonelik müracaatı yapmak için Digiturk AVCILAR Bayileri iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Yorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.