AYDINTEPE Digiturk Bayileri

AYDINTEPE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

AYDINTEPE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk AYDINTEPE bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin AYDINTEPE ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

AYDINTEPE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DORUK BİLGİSAYAR-MAHMUT AYDEMİR VALİ NİHAT ÜÇYILDIZ 2/C TUZCUZADE Mah. MERKEZ / BAYBURT / TÜRKİYE AYDINTEPEAYDINTEPE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

AYDINTEPE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- AYDINTEPE Digiturk Kurulumu
- BAYBURT beIN Sports Satışı
- Digiturk BAYBURT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk AYDINTEPE Fatura Ödeme Noktaları

 

AYDINTEPE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. AYDINTEPE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. AYDINTEPE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BAYBURT bayimiz mevcuttur. BAYBURT bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

AYDINTEPE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AHMET YESEVİ
  • HACI ALİ EFENDİ
  • KALE
  • YAKUDİYE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.