TIKLA ARA

Filo Savaşları (AirRivals)

Filo Savaşları oyununu şimdi Digiturk Digigame'de oynayabilirsin. Müthiş bir savaşa hazır olun.

Filo Savaşları (AirRivals) Oyunu

Uçak savaşları başlıyor sizde pilot koltuğunda yerinizi alın ve gökyüzünde uçmanın ve savaşmanın tadını çıkarın.Muhteşem manzaralı Phillon Gezegeni semalarında tehlike ve hızlı manevra yeteneği iki ulus arasındaki çatışmalarda belirleyici olur. AirRivals ücretsiz oynanabilen, farklı uçuş birimlerini bir gezegenin yüzeyinde yönlendirebileceğin, bir aksiyon ve 3 boyutlu bilim kurgu MMOGame'dir. Gökleri fethet, heyecanlı görevlerle kendini ispatla ve vatanını koru. Dostlarınla birlik olup, yan yana uçarak savaşa gir! Tugaylar kur, itibarın için savaş ve koca bir ulusun lideri olPilotların hayatta kalabilmesi için sadece hızlı ve akıllıca tepki vermeleri yetmez, aynı zamanda stratejik düşünebilmeleri gerekir. Hava düelloları ve filo savaşları yüzünden gökyüzü gece gibi, yabancı varlıklar ve düşman birlikleri kuytu köşelerde cirit atıyorlar. Sen de tarafını tut, kendi tugayını kur ve kainatı işgal et. Koreli geliştirici YD tarafından üretilen AirRivals, ilginç görevleri, destansı 3 boyutlu gerçek zamanlı savaşlarla ve RPG (Rol yapma oyunu) karakter geliştirimiyle birleştirir. Bu yenilikçi MMOG (Çoklu oyuncu çevrimiçi oyun), Türkçe olarak yalnızca Gameforge 4D tarafından hizmete sunulmaktadır. Bu oyunun sana sunacağı sayısız imkanlardan faydalan - aracına atla ve oyuna başla.

Basit fare yön tuşlarını, detaylı 3 boyutlu grafiklerle birleştirerek sana müthiş bir manevra imkanı sağlar. Acemi dostu ama yine de iddialı.

RPG (Rol yapma Oyunu) seviye konsepti ile Oyuncu Gözünden Bakış (FPS) konseptinin eşsiz bir karışımı olan AirRivals, zevkli bir oyun ve bir çok eğlence garanti ediyor.

İki ulus ve onların hikayesi... Farklı güçlü yönleri ve farklı hedefleriyle sana yükselme fırsatı veriyor. Acemi pilot olarak başla, zirveye tırman!

Ana gemiler ve gelişmiş üsler için girdiğin zorlu savaşlardan zaferle çık, diğer sunuculardan oyuncularla Arena'da savaş!

Phillon'un çok çeşitli manzaralarında dolaş: Vadiler, denizler, dağlar ve çöller, uzay gemileri ve evren seni bekliyor.

Değişik uçuş düzenlerinde birlik içinde savaş, bir tugaya katıl ve kendine has bir nişan kazan. Grup halinde oyunda eğlence ve taktiğin sınırı yoktur

 

Kelimeler: Filo Savaşları (AirRivals) Oyna, Filo Savaşları (AirRivals) İndir, DigiGame Oyunlar ve Digiturk Oyun indir.


Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.