TIKLA ARA
BAHÇELİEVLER Digiturk Bayileri

BAHÇELİEVLER Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAHÇELİEVLER ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış firmalarını ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk BAHÇELİEVLER bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin BAHÇELİEVLER ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgiyi 0212 936 01 46 numaralı telefon hattından bilgi alabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

BAHÇELİEVLER Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

Digiturk BAHÇELİEVLER İSTANBUL için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
UFUK ELEKTRONİK ÇAMLIK ŞEBBOY 17/2 7 SİYAVUŞPAŞA Mah. BAHÇELİEVLER / İSTANBUL / TÜRKİYE BAHÇELİEVLERBAHÇELİEVLER Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BAHÇELİEVLER DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAHÇELİEVLER Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAHÇELİEVLER Fatura Ödeme Noktaları

 

BAHÇELİEVLER ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BAHÇELİEVLER Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BAHÇELİEVLER Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BAHÇELİEVLER ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.

BAHÇELİEVLER Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

 • BAHÇELİEVLER
 • CUMHURİYET
 • ÇOBANÇEŞME
 • FEVZİ ÇAKMAK
 • HÜRRİYET
 • KOCASİNAN MERKEZ
 • SİYAVUŞPAŞA
 • SOĞANLI
 • ŞİRİNEVLER
 • YENİBOSNA MERKEZ
 • ZAFER

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BAHÇELİEVLER ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BAHÇELİEVLER Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.