BALA Digiturk Bayileri

BALA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BALA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BALA bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin BALA ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0312 960 00 53 numaralı telefon hattımızdan arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

BALA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
AYAN ELEKTRONİK KASAPLAR HALİ NO:1 BEYTEPE Mah. BEYPAZARI / ANKARA / TÜRKİYE BALA
ÇANKAYA DİGİTAL-ÖZGÜR ERDOĞAN HOŞDERE 60/B ÇANKAYA Mah. ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE BALA
ZİRCON 819 3/A KARŞIYAKA Mah. GÖLBAŞI / ANKARA / TÜRKİYE BALABALA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BALA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BALA Digiturk Kurulumu
- ANKARA beIN Sports Satışı
- Digiturk ANKARA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BALA Fatura Ödeme Noktaları

 

BALA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BALA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Nisan - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BALA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ANKARA bayimiz mevcuttur. ANKARA bayi listesi Nisan itibariyle günceldir.

BALA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • MERKEZ
  • YAZLIK
  • DEDEBEY
  • GAZİOSMANPAŞA
  • GÖZTEPE
  • İSMETPAŞA
  • KARTALTEPE
  • KIZILIRMAK
  • ŞENTEPE
  • YENİ

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BALA ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BALA beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.