BARTIN MERKEZ Digiturk Bayileri

BARTIN MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BARTIN MERKEZ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BARTIN MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BARTIN MERKEZ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

BARTIN MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SEÇKİN ELEKTRONİK KARAKAŞ ESKİ KONAK 28/B KEMER KÖPRÜ Mah. MERKEZ / BARTIN / TÜRKİYE BARTIN MERKEZ
BURHAN ELEKTRONİK AŞAĞI CAMİ 9 ORTA Mah. MERKEZ / BARTIN / TÜRKİYE BARTIN MERKEZBARTIN MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BARTIN MERKEZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BARTIN MERKEZ Digiturk Kurulumu
- BARTIN beIN Sports Satışı
- Digiturk BARTIN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BARTIN MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

BARTIN MERKEZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BARTIN MERKEZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BARTIN MERKEZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BARTIN bayimiz mevcuttur. BARTIN bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.