TIKLA ARA
BAŞAKŞEHİR Digiturk Bayileri

BAŞAKŞEHİR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAŞAKŞEHİR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk BAŞAKŞEHİR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BAŞAKŞEHİR ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0212 936 01 46 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

BAŞAKŞEHİR Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAHADIR TEKNOLOJİ İSTANBUL ORMANLI 21 CIHANGIR Mah. AVCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE BAŞAKŞEHİRBAŞAKŞEHİR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BAŞAKŞEHİR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAŞAKŞEHİR Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAŞAKŞEHİR Fatura Ödeme Noktaları

 

BAŞAKŞEHİR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BAŞAKŞEHİR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BAŞAKŞEHİR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BAŞAKŞEHİR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BAŞAKŞEHİR ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BAŞAKŞEHİR Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.