BAŞİSKELE Digiturk Bayileri

BAŞİSKELE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAŞİSKELE ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk BAŞİSKELE bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin BAŞİSKELE ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

BAŞİSKELE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ARTI KOCAELİ ELEKTRONİK-MUSTAFA EREN ANKARA KARAYOLU 57/1 ÖMERAĞA Mah. İZMİT / KOCAELİ / TÜRKİYE BAŞİSKELEBAŞİSKELE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BAŞİSKELE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAŞİSKELE Digiturk Kurulumu
- KOCAELİ beIN Sports Satışı
- Digiturk KOCAELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAŞİSKELE Fatura Ödeme Noktaları

 

BAŞİSKELE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BAŞİSKELE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BAŞİSKELE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KOCAELİ bayimiz mevcuttur. KOCAELİ bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.