TIKLA ARA
BAYAT Digiturk Bayileri

BAYAT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAYAT ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BAYAT bayileri, satış noktaları ve yetkili servislerinin BAYAT ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk paketleri hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sitemizden bize bırakabilirsiniz.

BAYAT Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk BAYAT AFYON için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
TURAN DİGİTAL ANKARA AKDERYA SİTESİ 118/D BÜYÜK İHSANİYE Mah. SELÇUKLU / KONYA / TÜRKİYE BAYAT
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON BAYATBAYAT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BAYAT DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAYAT Digiturk Kurulumu
- AFYON Lig TV Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAYAT Fatura Ödeme Noktaları

 

BAYAT ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BAYAT Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BAYAT Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Ocak - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BAYAT ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Ocak itibariye günceldir.

BAYAT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BÜYÜK
  • CUMHURİYET
  • HÜRRİYET
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.