BAYBURT MERKEZ Digiturk Bayileri

BAYBURT MERKEZ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAYBURT MERKEZ bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin çizelgesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BAYBURT MERKEZ bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin BAYBURT MERKEZ bölgesi için hususi olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

BAYBURT MERKEZ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DORUK BİLGİSAYAR-MAHMUT AYDEMİR VALİ NİHAT ÜÇYILDIZ 2/C TUZCUZADE Mah. MERKEZ / BAYBURT / TÜRKİYE BAYBURT MERKEZ



BAYBURT MERKEZ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:



Daha Büyük Görüntüle

BAYBURT MERKEZ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAYBURT MERKEZ Digiturk Kurulumu
- BAYBURT beIN Sports Satışı
- Digiturk BAYBURT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAYBURT MERKEZ Fatura Ödeme Noktaları

 

BAYBURT MERKEZ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BAYBURT MERKEZ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BAYBURT MERKEZ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BAYBURT bayimiz mevcuttur. BAYBURT bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.