BAYRAMİÇ Digiturk Bayileri

BAYRAMİÇ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BAYRAMİÇ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BAYRAMİÇ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BAYRAMİÇ ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

BAYRAMİÇ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERC ELEKTRONİK-ERCAN KARAKAŞ HELVACIOĞLU 23/25 İSMETPAŞA Mah. MERKEZ / ÇANAKKALE / TÜRKİYE BAYRAMİÇBAYRAMİÇ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BAYRAMİÇ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BAYRAMİÇ Digiturk Kurulumu
- ÇANAKKALE beIN Sports Satışı
- Digiturk ÇANAKKALE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BAYRAMİÇ Fatura Ödeme Noktaları

 

BAYRAMİÇ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BAYRAMİÇ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BAYRAMİÇ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ÇANAKKALE bayimiz mevcuttur. ÇANAKKALE bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

BAYRAMİÇ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CAMİİCEDİD
  • CAMİİKEBİR
  • MENDERES
  • TEPECİK


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.