TIKLA ARA
BEYLİKDÜZÜ Digiturk Bayileri

BEYLİKDÜZÜ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEYLİKDÜZÜ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk BEYLİKDÜZÜ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BEYLİKDÜZÜ ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0212 936 01 46 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ Abonelik Başvurusu: 0212 936 01 46

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ASMİN ELEKTRONİK 2. İNCİLER ÇARŞISI A 25 GÜZELYURT Mah. ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE BEYLİKDÜZÜ
YÜCEL ELEKTRONİK CENGİZ TOPEL İBRAHİM ARI 3/1 FATİH Mah. BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE BEYLİKDÜZÜBEYLİKDÜZÜ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BEYLİKDÜZÜ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BEYLİKDÜZÜ Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BEYLİKDÜZÜ Fatura Ödeme Noktaları

 

BEYLİKDÜZÜ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BEYLİKDÜZÜ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BEYLİKDÜZÜ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BEYLİKDÜZÜ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BEYLİKDÜZÜ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BEYLİKDÜZÜ Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.