BEYLİKDÜZÜ Digiturk Bayileri

BEYLİKDÜZÜ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEYLİKDÜZÜ ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış noktalarını ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk BEYLİKDÜZÜ bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin BEYLİKDÜZÜ ilçesi için özel olarak uyguladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve beIN Sports paketleri ve Süper Lig paketleri hakkında bilgiyi 0(212) 986 08 38 numaralı telefon hattımızdan öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

BEYLİKDÜZÜ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ASMİN ELEKTRONİK 2. İNCİLER ÇARŞISI A 25 GÜZELYURT Mah. ESENYURT / İSTANBUL / TÜRKİYE BEYLİKDÜZÜ
YÜCEL ELEKTRONİK CENGİZ TOPEL İBRAHİM ARI 3/1 FATİH Mah. BÜYÜKÇEKMECE / İSTANBUL / TÜRKİYE BEYLİKDÜZÜBEYLİKDÜZÜ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BEYLİKDÜZÜ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BEYLİKDÜZÜ Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BEYLİKDÜZÜ Fatura Ödeme Noktaları

 

BEYLİKDÜZÜ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BEYLİKDÜZÜ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Nisan - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BEYLİKDÜZÜ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Nisan itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

BEYLİKDÜZÜ ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: BEYLİKDÜZÜ beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.