TIKLA ARA
BEYTÜŞŞEBAP Digiturk Bayileri

BEYTÜŞŞEBAP Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BEYTÜŞŞEBAP ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BEYTÜŞŞEBAP bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BEYTÜŞŞEBAP ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

BEYTÜŞŞEBAP Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAYAR ELEKTRONİK SANAT SOKAĞI KARŞISI 46 YEŞİLTEPE Mah. SİLOPİ / ŞIRNAK / TÜRKİYE BEYTÜŞŞEBAPBEYTÜŞŞEBAP Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BEYTÜŞŞEBAP DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BEYTÜŞŞEBAP Digiturk Kurulumu
- ŞIRNAK Lig TV Satışı
- Digiturk ŞIRNAK Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BEYTÜŞŞEBAP Fatura Ödeme Noktaları

 

BEYTÜŞŞEBAP ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. BEYTÜŞŞEBAP Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. BEYTÜŞŞEBAP Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. BEYTÜŞŞEBAP ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ŞIRNAK bayimiz mevcuttur. ŞIRNAK bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

BEYTÜŞŞEBAP Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAYRAKLI
  • ELKİ
  • ESKİ OKUL
  • GÜNEŞ
  • SÜMER
  • TAŞKIRAN
  • TİMUR
  • ÜZÜMLÜ
  • YENİ GÖKÇE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.