BOĞAZKALE Digiturk Bayileri

BOĞAZKALE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BOĞAZKALE ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BOĞAZKALE bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin BOĞAZKALE ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 müşteri hizmetlerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

BOĞAZKALE Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
D MARKET DİGİTAL - NİHAT MALATYALI GAZİ 41A KARAKEÇİLİ Mah. MERKEZ / ÇORUM / TÜRKİYE BOĞAZKALEBOĞAZKALE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BOĞAZKALE DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BOĞAZKALE Digiturk Kurulumu
- ÇORUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ÇORUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BOĞAZKALE Fatura Ödeme Noktaları

 

BOĞAZKALE ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BOĞAZKALE Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Mayıs - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BOĞAZKALE ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ÇORUM bayimiz mevcuttur. ÇORUM bayi listesi Mayıs itibariyle günceldir.

BOĞAZKALE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BAĞLARBAŞI
  • BAHÇELİEVLER
  • ÇARŞI
  • DEREBAĞLAR
  • FATİH
  • HATTUSAS
  • HİSAR
  • YENİ
  • YUNUSEMRE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.