BORÇKA Digiturk Bayileri

BORÇKA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

BORÇKA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk BORÇKA bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin BORÇKA ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

BORÇKA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KAFKAS DİGİTAL-MÜCAHİT İSLAM TORPİ İNÖNÜ KARAHAN İŞ MERKEZİ 16/C ÇARŞI Mah. MERKEZ / ARTVİN / TÜRKİYE BORÇKA
VİZYON ELEKTRONİK ŞEHİT DURSUN ACAR KOÇ AVCI 16/B ÇARŞI Mah. MERKEZ / ARTVİN / TÜRKİYE BORÇKABORÇKA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

BORÇKA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- BORÇKA Digiturk Kurulumu
- ARTVİN beIN Sports Satışı
- Digiturk ARTVİN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk BORÇKA Fatura Ödeme Noktaları

 

BORÇKA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. BORÇKA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. BORÇKA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ARTVİN bayimiz mevcuttur. ARTVİN bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

BORÇKA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKSU
  • GÜNDOĞDU
  • MERKEZ
  • YENİYOL


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.