ÇAN Digiturk Bayileri

ÇAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇAN bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin çizelgesine göz atabilirsiniz. Digiturk ÇAN bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servislerinin ÇAN bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirsiniz.

ÇAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ERC ELEKTRONİK-ERCAN KARAKAŞ HELVACIOĞLU 23/25 İSMETPAŞA Mah. MERKEZ / ÇANAKKALE / TÜRKİYE ÇANÇAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇAN Digiturk Kurulumu
- ÇANAKKALE beIN Sports Satışı
- Digiturk ÇANAKKALE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇAN Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ÇANAKKALE bayimiz mevcuttur. ÇANAKKALE bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.

ÇAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • CUMHURİYET
  • ÇAKMAKÇAYIR
  • FATİH
  • İSTİKLAL
  • KARŞIYAKA
  • OSMANEFENDİ
  • SERAMİK
  • SÜLE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.