TIKLA ARA
ÇARŞIBAŞI Digiturk Bayileri

ÇARŞIBAŞI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇARŞIBAŞI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk ÇARŞIBAŞI bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ÇARŞIBAŞI ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

ÇARŞIBAŞI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÇINAR ELEKTRONİK TRABZON AKÇAABAT KİREÇHANE MEVKİİ 11 YAYLACIK Mah. AKÇAABAT / TRABZON / TÜRKİYE ÇARŞIBAŞIÇARŞIBAŞI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇARŞIBAŞI DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇARŞIBAŞI Digiturk Kurulumu
- TRABZON beIN Sports Satışı
- Digiturk TRABZON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇARŞIBAŞI Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇARŞIBAŞI ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇARŞIBAŞI Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇARŞIBAŞI ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk TRABZON bayimiz mevcuttur. TRABZON bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ÇARŞIBAŞI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BURUNBAŞI
  • BÜYÜKDERE
  • ÇARŞIBAŞI
  • KEREM
  • MERKEZ
  • SALOVA
  • ZEYTİNLİK


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.