ÇAT Digiturk Bayileri

ÇAT Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇAT bölgesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve uzman teknik servis hizmeti veren bayilerin çizelgesine göz atabilirsiniz. Digiturk ÇAT bayileri, satış şubeleri ve uzman teknik servislerinin ÇAT bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 müşteri personelinden bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

ÇAT Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
GEYLANİ GROUP-ENES TOSUN HAŞIL EFENDİ FIRAT İŞ MERKEZİ 11/D MURATPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE ÇAT
YN TELEKOMÜNİKASYON YUKARI MUMCU GÜNEY APT 7 LALAPAŞA Mah. YAKUTİYE / ERZURUM / TÜRKİYE ÇATÇAT Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇAT DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇAT Digiturk Kurulumu
- ERZURUM beIN Sports Satışı
- Digiturk ERZURUM Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇAT Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇAT ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇAT Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Aralık - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇAT ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ERZURUM bayimiz mevcuttur. ERZURUM bayi listesi Aralık itibariyle günceldir.

ÇAT Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • FATİH
  • KIZILCA
  • OYUKLU
  • TUZLUCA
  • TUZLUCABEŞİKTAŞ
  • YAVUZ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.