ÇATAK Digiturk Bayileri

ÇATAK Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇATAK bölgesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik yardım hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk ÇATAK bayileri, satış noktaları ve yetkili yetkili teknik yardımlerinin ÇATAK bölgesi için hususi olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi edinmek için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

ÇATAK Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
METRO SPOT ERCİŞ KAZIM KARABEKİR NURBABA 20/A BAHÇIVAN Mah. İPEKYOLU / VAN / TÜRKİYE ÇATAKÇATAK Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇATAK DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇATAK Digiturk Kurulumu
- VAN beIN Sports Satışı
- Digiturk VAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇATAK Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇATAK ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇATAK Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Ekim - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇATAK ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk VAN bayimiz mevcuttur. VAN bayi listesi Ekim itibariyle günceldir.

ÇATAK Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ADNAN MENDERES
  • BAHÇELİEVLER
  • CUMHURİYET
  • HACIOSMAN
  • KARŞIYAKA


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.