ÇEKMEKÖY Digiturk Bayileri

ÇEKMEKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇEKMEKÖY ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış servislerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ÇEKMEKÖY bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ÇEKMEKÖY ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgiyi 0(212) 942 33 98 müşteri personellerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

ÇEKMEKÖY Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAŞKAN İLETİŞİM DİLAVER 41 MEHMET AKİF Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖY
İKRA TELEKOMÜNİKASYON AKINALP 4/4 ÇAMLIK Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖY
KAVACIK DİGİTAL-OKAN GÜLŞEN EMİRHAN 14 HAMİDİYE Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖY
NETAY ELEKTRONİK-HAKAN KOCA ULUBATLI HASAN 117/A MİMAR SİNAN Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖYÇEKMEKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇEKMEKÖY DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇEKMEKÖY Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL beIN Sports Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇEKMEKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇEKMEKÖY ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇEKMEKÖY Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇEKMEKÖY ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ÇEKMEKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ÇEKMEKÖY beIN Sports Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digiturk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.