TIKLA ARA
ÇEKMEKÖY Digiturk Bayileri

ÇEKMEKÖY Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇEKMEKÖY ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ÇEKMEKÖY bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ÇEKMEKÖY ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiyi 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden öğrenebilir ve abonelik başvurunuzu çevrim içi olarak web sayfamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

ÇEKMEKÖY Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
BAŞKAN İLETİŞİM DİLAVER 41 MEHMET AKİF Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖY
İKRA TELEKOMÜNİKASYON AKINALP 4/4 ÇAMLIK Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖY
KAVACIK DİGİTAL-OKAN GÜLŞEN EMİRHAN 14 HAMİDİYE Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖY
NETAY ELEKTRONİK-HAKAN KOCA ULUBATLI HASAN 117/A MİMAR SİNAN Mah. ÇEKMEKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE ÇEKMEKÖYÇEKMEKÖY Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇEKMEKÖY DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇEKMEKÖY Digiturk Kurulumu
- İSTANBUL Lig TV Satışı
- Digiturk İSTANBUL Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇEKMEKÖY Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇEKMEKÖY ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇEKMEKÖY Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇEKMEKÖY Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇEKMEKÖY ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk İSTANBUL bayimiz mevcuttur. İSTANBUL bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

beIN Sports ve Digiturk İzlenebilecek Mekanlar

ÇEKMEKÖY ilçesinde beIN Sports maçlarını izleyebileceğiniz mekanları öğrenmek için: ÇEKMEKÖY Lig TV Mekanları


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.