TIKLA ARA
ÇELEBİ Digiturk Bayileri

ÇELEBİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇELEBİ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış noktaları ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ÇELEBİ bayileri, satış noktaları ve yetkili teknik servislerinin ÇELEBİ ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattımızdan bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

ÇELEBİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk ÇELEBİ KIRIKKALE için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KIRIKKALE ELİF DİGİTAL-MUSTAFA BAŞTUĞ BANKALAR BAŞTUĞ İŞ HANI 14/E YENİDOĞAN Mah. MERKEZ / KIRIKKALE / TÜRKİYE ÇELEBİÇELEBİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇELEBİ DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇELEBİ Digiturk Kurulumu
- KIRIKKALE Lig TV Satışı
- Digiturk KIRIKKALE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇELEBİ Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇELEBİ ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇELEBİ Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇELEBİ Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Nisan - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇELEBİ ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KIRIKKALE bayimiz mevcuttur. KIRIKKALE bayi listesi Nisan itibariye günceldir.

ÇELEBİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • BARBAROS
  • FATİH
  • GÜLVEREN
  • YENİ


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.