TIKLA ARA
ÇİLİMLİ Digiturk Bayileri

ÇİLİMLİ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇİLİMLİ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk ÇİLİMLİ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin ÇİLİMLİ ilçesi için sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak internet sayfamızdan yapabilirsiniz.

ÇİLİMLİ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİDÜZCE-İLHAMİ SEKMEN CUMHURİYET 8 ŞEREFİYE Mah. MERKEZ / DÜZCE / TÜRKİYE ÇİLİMLİ



ÇİLİMLİ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:



Daha Büyük Görüntüle

ÇİLİMLİ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇİLİMLİ Digiturk Kurulumu
- DÜZCE beIN Sports Satışı
- Digiturk DÜZCE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇİLİMLİ Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇİLİMLİ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇİLİMLİ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇİLİMLİ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk DÜZCE bayimiz mevcuttur. DÜZCE bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

ÇİLİMLİ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ŞEREFİYE
  • ULUCAMİ
  • YEŞİL


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.