TIKLA ARA
ÇOBANLAR Digiturk Bayileri

ÇOBANLAR Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇOBANLAR ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik destek hizmeti veren bayilerin listesini göz gezdirebilirsiniz. Digiturk ÇOBANLAR bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin ÇOBANLAR ilçesi için özel olarak hazırladığı indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgiye ulaşabilmek için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan bize bırakabilirsiniz.

ÇOBANLAR Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DİGİTAL BİLGE-ÖZVERDİ EKE 24 AGUSTOS BULVARI 67 SELÇUK Mah. AKŞEHİR / KONYA / TÜRKİYE ÇOBANLAR
AKŞEN ELEKTRONİK YEŞİLYURT MAH.YEŞİLYOL CAD. NO:6 AFYON ÇOBANLARÇOBANLAR Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇOBANLAR DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇOBANLAR Digiturk Kurulumu
- AFYON Lig TV Satışı
- Digiturk AFYON Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇOBANLAR Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇOBANLAR ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. ÇOBANLAR Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇOBANLAR Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. ÇOBANLAR ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk AFYON bayimiz mevcuttur. AFYON bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

ÇOBANLAR Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ATATÜRK
  • BUCAK
  • FATİH
  • IŞIK
  • İSTİKLAL
  • KARADEDE
  • SIRAKAPI
  • YENİ
  • ZAFER


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.