ÇUKURCA Digiturk Bayileri

ÇUKURCA Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

ÇUKURCA ilçesindeki Digiturk ile ilgili bayileri, satış merkezlerinı ve yetkili teknik servis hizmeti veren bayilerin listesine göz atabilirsiniz. Digiturk ÇUKURCA bayileri, satış şubeleri ve yetkili teknik servislerinin ÇUKURCA ilçesi için hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

ÇUKURCA Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
KTG DİJİTAL-SADİ KARAMAN ÖZDEMİRLER AŞKAN 1 1 GAZİ Mah. MERKEZ / HAKKARİ / TÜRKİYE ÇUKURCAÇUKURCA Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

ÇUKURCA DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- ÇUKURCA Digiturk Kurulumu
- HAKKARİ beIN Sports Satışı
- Digiturk HAKKARİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk ÇUKURCA Fatura Ödeme Noktaları

 

ÇUKURCA ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇUKURCA Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. ÇUKURCA ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk HAKKARİ bayimiz mevcuttur. HAKKARİ bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

ÇUKURCA Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • CUMHURİYET
  • EMİRŞABAN


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.