DALAMAN Digiturk Bayileri

DALAMAN Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DALAMAN ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine bakabilirsiniz. Digiturk DALAMAN bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin DALAMAN ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bizi ulaşabilir ve üyelik başvurunuzu çevrimiçi olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

DALAMAN Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
A TELEKOM İLETİŞİM MUĞLA MUZAFFER DONTLU 4/A TUZLA Mah. FETHİYE / MUĞLA / TÜRKİYE DALAMANDALAMAN Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DALAMAN DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DALAMAN Digiturk Kurulumu
- MUĞLA beIN Sports Satışı
- Digiturk MUĞLA Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DALAMAN Fatura Ödeme Noktaları

 

DALAMAN ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DALAMAN Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DALAMAN ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk MUĞLA bayimiz mevcuttur. MUĞLA bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

DALAMAN Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • AKÇATAŞ
  • ALTINTAŞ
  • ATAKENT
  • BEZKESE
  • EGE
  • HÜRRİYET
  • KARAÇALI
  • MERKEZ
  • SÖĞÜTLÜYURT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.