TIKLA ARA
DAMAL Digiturk Bayileri

DAMAL Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DAMAL ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine inceleyebilirsiniz. Digiturk DAMAL bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin DAMAL ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattından bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

DAMAL Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk DAMAL ARDAHAN için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÜÇLER ELEKTRİK KONGRE 133 KARAGÖL Mah. MERKEZ / ARDAHAN / TÜRKİYE DAMALDAMAL Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DAMAL DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DAMAL Digiturk Kurulumu
- ARDAHAN Lig TV Satışı
- Digiturk ARDAHAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DAMAL Fatura Ödeme Noktaları

 

DAMAL ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DAMAL Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DAMAL Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DAMAL ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ARDAHAN bayimiz mevcuttur. ARDAHAN bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.

DAMAL Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇAYBAŞI
  • KONUK SEVER
  • SERHAT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.