DAMAL Digiturk Bayileri

DAMAL Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DAMAL ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve uzman teknik servis hizmeti veren yetkili satış noktalarının listesine göz atabilirsiniz. Digiturk DAMAL bayileri, satış noktaları ve yetkili uzman teknik servislerinin DAMAL ilçesi için özel olarak hazırlamış olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Süper Lig paketleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0(212) 942 33 98 numaralı telefon hattımızdan bizi ulaşabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamızdan gerçekleştirebilirsiniz.

DAMAL Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
ÜÇLER ELEKTRİK KONGRE 133 KARAGÖL Mah. MERKEZ / ARDAHAN / TÜRKİYE DAMALDAMAL Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DAMAL DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DAMAL Digiturk Kurulumu
- ARDAHAN beIN Sports Satışı
- Digiturk ARDAHAN Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DAMAL Fatura Ödeme Noktaları

 

DAMAL ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DAMAL Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Eylül - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DAMAL ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk ARDAHAN bayimiz mevcuttur. ARDAHAN bayi listesi Eylül itibariyle günceldir.

DAMAL Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇAYBAŞI
  • KONUK SEVER
  • SERHAT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.