TIKLA ARA
DEMİRÖZÜ Digiturk Bayileri

DEMİRÖZÜ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEMİRÖZÜ ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DEMİRÖZÜ bayileri, satış servisleri ve yetkili teknik servislerinin DEMİRÖZÜ ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve beIN Sports paket fiyatları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri personellerinden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

DEMİRÖZÜ Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DORUK BİLGİSAYAR-MAHMUT AYDEMİR VALİ NİHAT ÜÇYILDIZ 2/C TUZCUZADE Mah. MERKEZ / BAYBURT / TÜRKİYE DEMİRÖZÜDEMİRÖZÜ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEMİRÖZÜ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEMİRÖZÜ Digiturk Kurulumu
- BAYBURT beIN Sports Satışı
- Digiturk BAYBURT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEMİRÖZÜ Fatura Ödeme Noktaları

 

DEMİRÖZÜ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DEMİRÖZÜ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Haziran - 2023 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(216) 740 00 49 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DEMİRÖZÜ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BAYBURT bayimiz mevcuttur. BAYBURT bayi listesi Haziran itibariyle günceldir.

DEMİRÖZÜ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ESENTEPE
  • ESENYURT
  • KARŞIYAKA
  • PINARBAŞI
  • ŞİRİN
  • YEŞİLYURT
  • YEŞİLYURT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.