DEMİRÖZÜ Digiturk Bayileri

DEMİRÖZÜ Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEMİRÖZÜ ilçesindeki Digiturk uzman bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine göz gezdirebilirsiniz. Digiturk DEMİRÖZÜ bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik servislerinin DEMİRÖZÜ ilçesi için özel olarak sunduğu indirimli Digiturk üyelik fırsatları ve beIN Sports kanalları hakkında bilgi almak için 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri temsilcilerimizden bizi arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

DEMİRÖZÜ Abonelik Başvurusu: 0(212) 942 33 98

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DORUK BİLGİSAYAR-MAHMUT AYDEMİR VALİ NİHAT ÜÇYILDIZ 2/C TUZCUZADE Mah. MERKEZ / BAYBURT / TÜRKİYE DEMİRÖZÜDEMİRÖZÜ Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEMİRÖZÜ DIGITURK ve beIN Sports Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEMİRÖZÜ Digiturk Kurulumu
- BAYBURT beIN Sports Satışı
- Digiturk BAYBURT Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEMİRÖZÜ Fatura Ödeme Noktaları

 

DEMİRÖZÜ ilçesine Digiturk ve Süper Lig maçları ile alakalı hizmetlerimiz bulunmaktadır. İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum hizmeti), beIN Sports aktivasyon destek işlemleri v.b. çeşitli servis hizmetleri veriliyor. Digiturk abonelik talebi için bizlere DigiturkBurada üzerinden başvuru formu ile istekte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan taleplerinizi iletebilirsiniz. DEMİRÖZÜ Digiturk harita bilgileriyle de bunu öğrenebilirsiniz.

Süper Lig Paketi üyeliklerinde Türksat uydusundan abonelik talebi yapabilirsiniz. Detaylı seçenekler ve Şubat - 2024 fiyatlar ile ilgili merak ettiğiniz sorular için 0(212) 942 33 98 numaralı çağrı merkezi telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz. DEMİRÖZÜ ilçesinde Digiturk ve Süper Lig abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk BAYBURT bayimiz mevcuttur. BAYBURT bayi listesi Şubat itibariyle günceldir.

DEMİRÖZÜ Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ESENTEPE
  • ESENYURT
  • KARŞIYAKA
  • PINARBAŞI
  • ŞİRİN
  • YEŞİLYURT
  • YEŞİLYURT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk Kampanyaları

Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.