TIKLA ARA
DEREPAZARI Digiturk Bayileri

DEREPAZARI Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DEREPAZARI ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik destek hizmeti veren yetkili bayilerin listesini inceleyebilirsiniz. Digiturk DEREPAZARI bayileri, satış merkezleri ve yetkili teknik desteklerinin DEREPAZARI ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk üyelik kampanyaları ve Digiturk kanalları hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz ve üyelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

DEREPAZARI Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
SAHİL ELEKTRONİK-MUSA KORUK SAHİL CAMİ YANI 8 EKREM ORHON Mah. MERKEZ / RİZE / TÜRKİYE DEREPAZARI
VİZYON İLETİŞİM-SÖNMEZ GÜNAYDIN-MUSTAFA ÖZGÜN BASAMAK BERBEROĞLU 2 CAMİÖNÜ Mah. MERKEZ / RİZE / TÜRKİYE DEREPAZARIDEREPAZARI Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DEREPAZARI DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DEREPAZARI Digiturk Kurulumu
- RİZE Lig TV Satışı
- Digiturk RİZE Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DEREPAZARI Fatura Ödeme Noktaları

 

DEREPAZARI ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DEREPAZARI Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(216) 740 00 49 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DEREPAZARI Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Mayıs - 2021 fiyatlar ile ilgili olarak 0(216) 740 00 49 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DEREPAZARI ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk RİZE bayimiz mevcuttur. RİZE bayi listesi Mayıs itibariye günceldir.

DEREPAZARI Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ERİK LİMANI
  • MERKEZ
  • Diger
  • TERSANE


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.