TIKLA ARA
DERİNCE Digiturk Bayileri

DERİNCE Digiturk Bayileri ve Satış Noktaları

DERİNCE ilçesindeki Digiturk bayileri, satış merkezleri ve teknik servis hizmeti veren yetkili bayilerin listesine inceleyebilirsiniz. Digiturk DERİNCE bayileri, satış firmaları ve yetkili teknik servislerinin DERİNCE ilçesi için özel olarak sunmuş olduğu indirimli Digiturk abonelik kampanyaları ve Lig Tv Paketleri hakkında bilgi almak için 0216 740 00 49 numaralı telefon hattından arayabilir ve abonelik başvurunuzu online olarak web sayfamız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

DERİNCE Abonelik Başvurusu: 0216 740 00 49

Digiturk DERİNCE KOCAELİ için Teknik Servis talebi veya Arıza Bildirimi için tıklayınız.

 

Bayi Adı Bayi Adresi İlçe
DENİZ ELEKTRONİK MAHİR DEMİR MEHMET AKİF ERSOY 4/1 OSMAN YILMAZ Mah. GEBZE / KOCAELİ / TÜRKİYE DERİNCEDERİNCE Digiturk bayilerinin iletişim bilgilerini Google haritalardan öğrenin:Daha Büyük Görüntüle

DERİNCE DIGITURK ve Lig Tv Satış Noktaları, yetkili teknik servislerinin verdiği hizmetler:

- Digiturk Başvurusu
- DERİNCE Digiturk Kurulumu
- KOCAELİ Lig TV Satışı
- Digiturk KOCAELİ Teknik Destek Hizmetleri
- Digiturk DERİNCE Fatura Ödeme Noktaları

 

DERİNCE ilçesine Digiturk ve beIN Sports hizmetlerimizin listesini yukarıda bulabilirsiniz. DERİNCE Digiturk İç kurulum, çanak anten kurulumu(Bireysel Kurulum), beIN Sports aktivasyon hizmetleri v.b. Digiturk hizmetlerimiz bulunmaktadır. Digiturk başvurusu için bizlere sitemiz üzerinden de talepte bulunabilirsiniz. Aynı zamanda 0(212) 942 33 98 numaralı müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile de taleplerinizi iletebilirsiniz. DERİNCE Digiturk harita bilgilerini öğrenebilirsiniz.

beIN Sports aboneliklerinde ise Türksat uydusu üzerinden abonelik talebinde de bulunabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve Temmuz - 2020 fiyatlar ile ilgili olarak 0(212) 942 33 98 numaralı telefondan yine bize ulaşabilirsiniz. DERİNCE ilçesinde Digiturk ve beIN Sports ile ilgili abonelik, servis hizmetlerimiz ve Digiturk KOCAELİ bayimiz mevcuttur. KOCAELİ bayi listesi Temmuz itibariye günceldir.

DERİNCE Digiturk bayilerinin ve yetkili servislerinin hizmet verdiği bölgeler aşağıdadır:

  • ÇENEDAĞ
  • ÇINARLI
  • DENİZ
  • DUMLUPINAR
  • FATİH
  • İBNİSİNA
  • MERSİNCİK
  • SIRRIPAŞA
  • YAVUZ SULTAN SELİM
  • YENİKENT


Konular: 

Digiturk Başvuru,

Satış Noktaları,

Digiturk,

Digiturk KampanyalarıYorumlar

Yorum Yaz

Yorum yok


Yorum Ekle
Hızlı Başvuru
Digitürk kampanya ve fiyatları hakkında bilgi almak, yeni üyelik başvurusunda bulunmak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.